KUCHYNĚ


Kuchyně je místnost, které dnes mnoho lidí přikládá největší důležitost. I když se to na první pohled nezdá, v těchto prostorách tráví celá rodina poměrně hodně času. Prostor kuchyně je dnes propojován nejen s jídelním koutem, ale často i s obývacím pokojem. Samotná kuchyně by měla být uspořádána účelně, funkčně a samozřejmě bezpečně.

 

V naší nabídce naleznete širokou škálu materiálů a barevných kombinací na velkém množství horních i spodních skříněk různých velikostí a uspořádání, potravinových skříní, včetně možnosti zabudovaných spotřebičů, které lze u nás ke kuchyni taktéž vybrat.

 

V případě přání lze vytvořit 3D vizualizaci s cenovým rozpočtem navrhované kuchyně !!!

 

Součástí nabídky jsou i nejrůznější jídelní lavice, jídelní stoly a židle s možností výběru dekorů a potahové látky.

 

Sestavte si u nás Vaši vysněnou kuchyni…

 

3D návrhy kuchyníKuchyně 1Kuchyně 2Kuchyně 3Kuchyně 4Kuchyně 5Kuchyně 6Kuchyně 7Kuchyně 8Kuchyně 9Kuchyně 10Kuchyně 11Kuchyně 12Kuchyně 13Kuchyně 14Kuchyně 15Kuchyně 16Kuchyně 17Kuchyně 18Bravo 8Bravo 10Eko 8Eko plusBadenBadenBerlínBernBernDortmundDortmundMadridSevillaHalleHalleHalleTorontoTorontoHectorHectorHectorHector stolová sestavaHelenaHelenaHelena stolová sestavaKrétaKrétaKrétaKrétaKrétaParisParisParisParis stolová sestavaAbramAbram jídelní sestavaAmosAmos jídelní sestavaDavidDavid jídelní sestavaRáchelRáchel jídelní sestavaSebaSeba jídelní sestavaSpar+DenisaSwing+DenisaAsolo+ErikaBonus+BenitoJadran+OneMini Forte+AllurePeru+FalcoPeru+JennyPeru+ToscaRest.stůl+VenetaTerst+AurisTim+CoraTorino+CarolUdine+FalcoUdine+LoriLeošRobinVojtíkBerlínHalleMadridBostonToledoVigoBarcelonaPatrikOliverBernHectorParisHelenaKrétaCorrinaLaura bez područekLaura s područkamiKlaudieNelaPetraKolínLondonValenciaPaulaForteMini FortePeruUdine


Copyright © 2012 | Webdesign: Eva Podzimková